CY1770AT125DS-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CY1770AT125DS-100MC
JLCPCB Part #
C3029014
Package
SMD,17.5x17mm
Description
10uH 15A 9mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,17.5x17mm Power Inductors ROHS