CDH74NP-271JC
MFR.Part #
CDH74NP-271JC
JLCPCB Part #
C2639337
Package
SMD,8x7.3mm
Description
1.1Ω 270uH 480mA ±5% SMD,8x7.3mm Power Inductors ROHS