CDEP125MENP-2R0NC
MFR.Part #
CDEP125MENP-2R0NC
JLCPCB Part #
C2455571
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
13.5A 20.4A 2uH 4.1mΩ Magnetic Shielded Inductor ±25% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS