CDRH127NP-330MC
MFR.Part #
CDRH127NP-330MC
JLCPCB Part #
C167264
Package
SMD,12x12mm
Description
33uH 3A 64.8mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS