CDH74NP-560KC
MFR.Part #
CDH74NP-560KC
JLCPCB Part #
C2454384
Package
SMD,8x7.3mm
Description
1.15A 200mΩ 56uH ±10% SMD,8x7.3mm Power Inductors ROHS