CDRH2D18/HPNP-2R2NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH2D18/HPNP-2R2NC
JLCPCB Part #
C212259
Package
3.2x3.2x2
Description
1.6A 2.2uH 60mΩ 3.2x3.2x2 Power Inductors ROHS