RCR664DNP-150L
MFR.Part #
RCR664DNP-150L
JLCPCB Part #
C7039166
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.12A 104mΩ 15uH ±15% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS