CDEIR8D38FNP-150NC
MFR.Part #
CDEIR8D38FNP-150NC
JLCPCB Part #
C2455749
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.4A 3.7A 56.1mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS