CY0420AT125DS-1R2MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CY0420AT125DS-1R2MC
JLCPCB Part #
C18199854
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.2uH 27mΩ 4.5A 7.7A AEC-Q200 ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS