CDRH8D28HPNP-330NC
MFR.Part #
CDRH8D28HPNP-330NC
JLCPCB Part #
C17344367
Package
SMD,8x8mm
Description
1.1A 1.9A 286mΩ 33uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS