CDRH6D38T125NP-3R0NC
MFR.Part #
CDRH6D38T125NP-3R0NC
JLCPCB Part #
C17300115
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
22mΩ 3.9A 3uH 4.5A ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS