CD30D22HF-6R8MC
MFR.Part #
CD30D22HF-6R8MC
JLCPCB Part #
C2454476
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.28A 1.28A 137mΩ 6.8uH ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS