CDRH5D28RNP-150NC
MFR.Part #
CDRH5D28RNP-150NC
JLCPCB Part #
C17290128
Package
SMD,6x5.9mm
Description
1.1A 15uH 82.4mΩ ±30% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS