CDRH125/LDNP-820MC
MFR.Part #
CDRH125/LDNP-820MC
JLCPCB Part #
C17676697
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.7A 157mΩ 82uH ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS