RCH895NP-100M
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH895NP-100M
JLCPCB Part #
C2454656
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
10uH 2.6A 2A 40mΩ ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS