CDRH105RNP-221NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-221NC
JLCPCB Part #
C2453034
Package
SMD,10.2x10mm
Description
220uH 385mΩ 940mA 940mA ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS