GZN30100
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GZN30100
JLCPCB Part #
C5755890
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 17mm 18pF~300pF 200@1MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS