GZN20100
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GZN20100
JLCPCB Part #
C7284328
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 17mm 200@1MHz 9pF~200pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS