GUR1R200
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GUR1R200
JLCPCB Part #
C6266314
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.3pF~1.2pF 4000@250MHz 5.8mm Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS