GZN60100
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GZN60100
JLCPCB Part #
C6204214
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 150@1MHz 17mm 25pF~600pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS