GXD13000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GXD13000
JLCPCB Part #
C6204189
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 11mm 1500@1MHz 2pF~13pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS