GXA5R000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GXA5R000
JLCPCB Part #
C6955097
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.6pF~5pF 10.2mm 1500@1MHz 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS