GZD10100
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GZD10100
JLCPCB Part #
C6050761
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 11.4mm 200@1MHz 9pF~100pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS