GQC5R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GQC5R500
JLCPCB Part #
C7198462
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 0.6pF~5.5pF 14.27mm 1500@20MHz 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS