GZD18100
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GZD18100
JLCPCB Part #
C6266935
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 10pF~180pF 12mm 200@1MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS