GAA3R512
MFR.Part #
GAA3R512
JLCPCB Part #
C5717737
Package
Plugin
Description
-65℃~+125℃ 0.35pF~3.5pF 12.4mm 5000@100MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS