GAA3R513
MFR.Part #
GAA3R513
JLCPCB Part #
C5717739
Package
Plugin
Description
-65℃~+125℃ 0.35pF~3.5pF 5000@100MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS