GGP4R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GGP4R500
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~4.5pF 500@20MHz 7.54mm - Trimmers, Variable Capacitors ROHS