GKG30015
MFR.Part #
GKG30015
JLCPCB Part #
C3273209
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 100V 200@1MHz 5mm 6.5pF~30pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS