GEC42000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GEC42000
JLCPCB Part #
C5718327
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1pF~42pF 21.41mm 250@20MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS