RT0603R-182-M
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RT0603R-182-M
JLCPCB Part #
C1703856
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 15V 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS