RG2012V-1821-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-1821-D-T5
JLCPCB Part #
C4221260
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS