MCR006YRTJ105
MFR.Part #
MCR006YRTJ105
JLCPCB Part #
C19500224
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS