HRG3216P-1002-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1002-B-T1
JLCPCB Part #
C2076477
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS