RMC1/20-8200FPA
MFR.Part #
RMC1/20-8200FPA
JLCPCB Part #
C6271000
Description
-55℃~+155℃ 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS