RT0603R-821-M
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RT0603R-821-M
JLCPCB Part #
C4213143
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 820Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS