RM3216B-102/302-NWWP10
MFR.Part #
RM3216B-102/302-NWWP10
JLCPCB Part #
C1739294
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
1kΩ、3kΩ 2 4 63mW ±0.05% ±10ppm/℃ SMD-4P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS