RG3216P-1203-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-1203-D-T5
JLCPCB Part #
C4310876
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS