RM3216B-102/102-NWXL10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RM3216B-102/102-NWXL10
JLCPCB Part #
C1739422
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
1kΩ 2 4 63mW ±0.05% ±10ppm/℃ SMD-4P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS