RM3216A-202/104-PBVW10
MFR.Part #
RM3216A-202/104-PBVW10
JLCPCB Part #
C1737389
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
2 2kΩ、100kΩ 4 63mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS