RG1005N-9531-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-9531-W-T1
JLCPCB Part #
C3954385
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS