RL1632R-2R70-F
MFR.Part #
RL1632R-2R70-F
JLCPCB Part #
C2075666
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 2.7Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS