RG3216P-4122-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-4122-D-T5
JLCPCB Part #
C2125891
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS