RG1608P-1690-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-1690-D-T5
JLCPCB Part #
C3916147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS