RG1005V-2150-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-2150-P-T1
JLCPCB Part #
C5847683
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS