RG2012V-4021-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-4021-D-T5
JLCPCB Part #
C4214608
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS