CMPPAC310V683K15S5
MFR.Part #
CMPPAC310V683K15S5
JLCPCB Part #
C3296203
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 68nF X2 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS