CMPPAC310V473K10S6
MFR.Part #
CMPPAC310V473K10S6
JLCPCB Part #
C3299365
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 47nF X2 Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS