CMPPAC310V105K27.5S5
MFR.Part #
CMPPAC310V105K27.5S5
JLCPCB Part #
C3297658
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 310V X2 Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS