CMPPAC310V474K27.5S5
MFR.Part #
CMPPAC310V474K27.5S5
JLCPCB Part #
C3296969
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 470nF X2 Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS